Web Tasarımı Danışmanlık Seo

 

Web Hosting

Sadece web tasarım ve web yazılım müşterilerimiz için, kendi yazılımlarımızın en iyi şekilde çalışacağı şekilde optimize edilmiş, güçlü internet omurgaları üzerine kurulmuş ve özelleştirilmiş bir hosting hizmeti sunuyoruz. Böylece hem hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla sunuyoruz, hem de problemler için çok hızlı çözüm üretebiliyoruz. Size dev dosya depolama alanları değil, hızlı ve kesintisiz bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kapasitemizi sınırsız web alanları vermeye değil, e-posta trafiğinizi aksatmadan, web sitenizin sürekli yayında kalabileceği şekilde kullanıyoruz....

Arama Motoru Optimizasyonu

Biz arama motoru optimizasyonunu bir işlem değil, süreç olarak görüyoruz. Arama motoru optimizasyonunu site tamamlandıktan sonra değil, sitenin yapımının her aşamasında ele alıyoruz. Bundan dolayı verdiğimiz hizmetten uzun süreli sonuç alıyoruz. Her ticari sitenin yapılma amacının kaliteli ve hızlı trafik çekmek, yani ücretsiz reklam kaynaklarını etkin kullanmak, yani arama motorlarında belirledikleri anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkmak olduğunun farklındayız. Bu yüzden hem tasarımlarımızı yaparken, hem yazılım altyapımızı oluştururken arama motorlarını gözönünde bulundururuz.

Sosyal Medya

Değişen teknolojinin getirdiği yeniliklerden birisi de şirketlerin sosyal medyada temsil edilmesi gerekliliği oldu. Bunun en iyi şekilde yapılabilmesi için gerekli tasarım ve yazılımları, diğer digital kurumsal kimlik unsurlarıyla uyumlu bir halde sunmanız için size yardımcı oluyoruz. Artık ziyaretçileriniz ve müşterileriniz, satın aldıkları ürün ve hizmetlerini twitter ve facebook gibi sosyal paylaşım ağlarında paylaşıp, yakınlarını bilgilendiriyor. Biz bunu sizin için yapıyoruz, böylece ziyaretçi ve müşteri potansiyeli yaratıyoruz, ayrıca sosyal ağlarda sizin hakkınızdaki olumlu veya olumsuz her türlü geridönüşü sizin yerinize takip ediyoruz.

Web Tasarım

Biz; ürününüzü, hizmetinizi veya firmanızı en iyi şekilde tanıtmanızı sağlayacak, hem arama motorlarına, hem de farklı kullanıcı profillerine uygun, web sayfaları tasarlıyoruz. Web sayfası hazırlarken 3 unsurun kusursuz şekilde gerçekleşmesinin gerekliliğine inanıyoruz: Tasarım, içerik ve arama motoru optimizasyonu. Doyurucu bir içeriğe sahip olabilirsiniz, arama motoru içinde iyi optimize edilmiş bir siteniz olabilir, ama tasarımınız kötüyse, ziyaretçiyi sitenizde tutamazsınız.

 

 

 

Hizmetlerimiz