Biz Kimiz

 

Çeşme de 2008 yılından itibaren, profesyonel kadrosu ve artan deneyimi ile proje oluşturma, uygulama, geliştirme, danışmanlık, her türlü sistem bakım ve onarım hizmetleri ile toplam 20 yıldır sektör içerisinde bulunmanın tecrübesiyle, Çeşme Bilişim sektörünün lider firmalarından biri olmuştur. Çeşme bilişim, müşterilerinin bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri, daima yakından takip etmelerini ve bilgi iletişim teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağlayarak, onların rekabet etme güçlerini arttırır. Çeşme Bilişim, daima ürettiği çözümlerde ve verdiği hizmetlerde konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yapar ve bu uzmanlıkları kendi çözümleriyle entegre ederek müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler üretir.

Vizyonumuz

 

Sürekli değişen iş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermek ve tüm gelişmeleri, verimliliğe çevirerek bilgi teknolojileri üzerine hizmet vermek olacaktır.

Misyonumuz

 

Firmamız, hızla ilerleyen ve çabuk değişen teknoloji dünyası içinde kendisini daha da geliştirip, sizlere çok daha iyi bir hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

 

 

Hizmetlerimiz