Vega Ticari Yazılım Çeşme Bayisi

 

Türkiye genelinde istikrarlı bir altyapı gelişimi sergileyerek bugün 12 Bölge Ana Dağıtıcısı altında 300’ ü aşkın uzman dinamik kadrolu çözüm ortaklığı çerçevesinde ürünlerin satış ve pazarlamasının, paralel olarak da ürünlerin eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerinin arkasında bulunmaktadır.

Ülkemizin önde gelen yazılım firması Vega Yazılım, bilgi birikimi ile güvenilir, yenilikçi ve özgün çözümler geliştirir. Ürünlerini; Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcıları ile pazarlar, uygulama, eğitim ve destek hizmetlerini sunar.

Planlı ve kararlı uygulamaları, ürün pazar payını artırmış, markalaşmasını sağlamıştır.

IT Sektörünün lider firmalarından Vega Yazılım hizmetlerini, Toplam kaliteden ödün vermeden sunar.

ISO 9001 : 2000 KALİTE SERTİFİKA TÜV NORD CERT
VEGAWİN MARKA TESCİL T.C. TPE
VEGASMART MARKA TESCİL T.C. TPE
CERTIFIED PARTNER İŞ ORTAKLIĞI MICROSOFT
ISV UZMANLIK ALANI MICROSOFT

Vega Yazılım’ın odaklandığı başlıklar; ERP, MRP 2 ( Üretim Planlama Takip ve Kontrol), Sipariş – Satın Alma – Stok Planlama - Lojistik Yönetimi, Kanal Yönetimi, Finans - Muhasebe Yönetimi, Terazi – Yazarkasa – POS – Perakende Çözümler, BARKOD Uygulamaları, El terminali Uygulamaları, Sıcak Satış ( Hot Sell ), Restoran – Cafe -Fastfood Yönetimi, Personel Verimlilik Takip Kontrol, RF / ID uygulamalarıdır.

1988 yılından günümüze hem fiziksel olarak hem de iş anlamında çok uzun yollar kat ettik.
Ardımıza baktığımızda Vega Yazılım yaşam öyküsünü gururlu bir şekilde satır satır görebiliyoruz.
Birlikte yola çıktığımız mesai arkadaşlarımız, ülke çapında 50.000 kullanıcı müşterimiz, hizmet sunduğumuz sektörlerin diğer yöneticileri ve çözüm ortaklarımızla oluşturduğumuz bu büyük ve köklü aileyle geleceğe daha güvenli ve inançla bakıyoruz.
Müşteri memnuniyetinin temel esas olduğuna inanarak yaptığımız çalışmalarla ailemizi daha büyük başarılara imza atarken görmenin onurunu duyuyoruz.
Yasamın her dakikasını kaliteli yaşamak ve yaşatmak adına üstlendiğimiz misyonumuz sizlerin güveni ve memnuniyeti sayesinde her geçen gün biraz daha başarıya ulaşmaktadır.
Çözümlerimizi paylaştığımız ve bundan sonra paylaşacağımıza inandığımız tüm sektörlerin değerli üyelerine sonsuz teşekkürlerimizle…

VEGA YAZILIM

 

 

 

Hizmetlerimiz